Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Schloss Elbogen in Böhmen, osignerad, akvarell, ca 27x23 cm
881809
2021-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här