Bergere Louis XV

Bergere Louis XV
Bergere Louis XV
Bergere Louis XV
Bergere Louis XV
Bergere Louis XV
Bergere Louis XV
Bergere Louis XV
Bergere Louis XV
Bergere Louis XV
Bergere Louis XV
Bergere Louis XV
Bergere Louis XV
Bergere Louis XV
Bergere Louis XV

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERGÈRE, Louis XV, 1700-tal, förgylld, skuren blomdekor i ryggbricka och sarg, fleuroner, svängda ben, sitthöjd 48 cm

Renoverad, slitage, lagningar

881819

2021-02-25