Bord 1900-talets början

Bord 1900-talets början
Bord 1900-talets början
Bord 1900-talets början
Bord 1900-talets början
Bord 1900-talets början
Bord 1900-talets början

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, jugend, 1900-talets början, bemålat, höjd 77, 75x50 cm

Bruksslitage

881829

2021-02-25