Fåtölj Sam Larsson

Fåtölj Sam Larsson
Fåtölj Sam Larsson
Fåtölj Sam Larsson
Fåtölj Sam Larsson
Fåtölj Sam Larsson
Fåtölj Sam Larsson
Fåtölj Sam Larsson
Fåtölj Sam Larsson
Fåtölj Sam Larsson
Fåtölj Sam Larsson

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAM LARSSON, "Fenix", vilfåtölj, DUX, 1900-talets andra hälft, stomme i kromad metall, lös dyna och nackkudde, klädsel i plysch, etikettmärkt, höjd ca 95, längd 150 cm

Brukslitage, klädsel m slitage, nackkudden med skadade läderremmar

881832

2021-02-25