Handkolorerad etsning 1700-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN GOTTFRIED HAID, etsning, handkolorerad, porträtt föreställande Martin van Meytens 1756, 45,5x30,5 cm

881838

2021-02-27