Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
800 SEK
CIGARRSNOPPARE, 1900-tal, märkt J.A Henckels, Solingen, metall, höjd ca 13 cm
Slitage
881858
2021-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här