Viking herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
VIKING, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, innerlock i metall, vitemaljerad urtavla, boettnr. 3080, diameter 49,8 mm, vik 81,5 g, etui
Kuntoraportti
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bucklor
881872
Päivämäärä:
2021-02-25