Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, bronserad och förgyld dekor, skulpterade blommor, rocailler mm. bredd: 66, höjd 101 cm

Zustandsbeschreibung

Krön med lagning

881874

2021-02-24