Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, bronserad och förgyld dekor, skulpterade blommor, rocailler mm. bredd: 66, höjd 101 cm
Zustandsbeschreibung
Krön med lagning
881874
2021-02-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner