Alvar Aalto stol model 69

Alvar Aalto stol model 69
Alvar Aalto stol model 69
Alvar Aalto stol model 69
Alvar Aalto stol model 69
Alvar Aalto stol model 69
Alvar Aalto stol model 69
Alvar Aalto stol model 69
Alvar Aalto stol model 69
Alvar Aalto stol model 69
Alvar Aalto stol model 69

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

ALVAR AALTO (1898-1976), stol, model 69, Artek, 1900-talets mitt, lackad björk, höjd ca 74 cm, sitthöjd ca 44 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor samt lackslitage

881882

Päivämäärä:

2021-02-27