Alvar Aalto stol model 69
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
ALVAR AALTO (1898-1976), stol, model 69, Artek, 1900-talets mitt, lackad björk, höjd ca 74 cm, sitthöjd ca 44 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor samt lackslitage
881882
Päivämäärä:
2021-02-27