LJUSSTAKAR, nysilver

LJUSSTAKAR, nysilver
LJUSSTAKAR, nysilver
LJUSSTAKAR, nysilver
LJUSSTAKAR, nysilver
LJUSSTAKAR, nysilver
LJUSSTAKAR, nysilver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, 1800-talets andra hälft, dekor av rocailler och stiliserade blomgirlanger, höjd ca 21 cm, fylld fot

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Bruksslitage, fläckar

881884

2021-03-02