LJUSSTAKAR, nysilver
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, 1800-talets andra hälft, dekor av rocailler och stiliserade blomgirlanger, höjd ca 21 cm, fylld fot
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Bruksslitage, fläckar
881884
2021-03-02