Beda Löberg oljemålning

Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

200 EUR

BEDA LÖBERG (1895-1974) stilleben, signerad, olja på duk, 24x16 cm

881889

2021-03-01