Färgserigrafi efter Andy Warhol

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDY WARHOL, efter: "Flowers", färgserigrafi, bladet stämplat a tergo "Fill in your own signature" och "Published by Sunday B. Morning", numrerad 76/250, ca 91x91 cm

881905

2021-03-01