Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikte, signerad Lindström, numrerad 50/100, färglitografi, bildmått ca 73x54 cm
881915
2021-03-01