Färglitografi Bengt Lindström

Färglitografi Bengt Lindström
Färglitografi Bengt Lindström
Färglitografi Bengt Lindström
Färglitografi Bengt Lindström
Färglitografi Bengt Lindström
Färglitografi Bengt Lindström
Färglitografi Bengt Lindström
Färglitografi Bengt Lindström

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikte, signerad Lindström, numrerad 50/100, färglitografi, bildmått ca 73x54 cm

881915

2021-03-01