Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1980-tal, bok, för Galleri Blanche, på fästbara bockar, två lådor, höjd ca 73, ca 150x76 cm

Smärre bruksslitage, aningen ranglig

881916

2021-02-25