Ulrike Samuelsson litografi

Ulrike Samuelsson litografi
Ulrike Samuelsson litografi
Ulrike Samuelsson litografi
Ulrike Samuelsson litografi

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

ULRIK SAMUELSON (född 1935): "En Face", litografi, signerad Ulrik Samuelsson -00, numrerad HC I/XII, bladmått 44,5x31,5 cm

881925

2021-03-01