Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
ULRIK SAMUELSON (född 1935): "En Face", litografi, signerad Ulrik Samuelsson -00, numrerad HC I/XII, bladmått 44,5x31,5 cm
881925
2021-03-01