Olle Hjortzberg oljemålning
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Stilleben, osignerad, intygas a tergo, akvarell, bildmått 39x13 cm
Kuntoraportti
881945
Päivämäärä:
2021-02-27