Sigurd Johansson akvareller

Sigurd Johansson akvareller
Sigurd Johansson akvareller
Sigurd Johansson akvareller
Sigurd Johansson akvareller

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

SIGURD JOHANSSON (1900-tal): (3) Marina motiv, akvarell, signerade Sigurd Johansson samt daterade
-60, -64 och -70, bildyta innanför passepartout ca 12-20x19,5-27 cm

En målning saknar glas

881959

2021-04-11