Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
SIGURD JOHANSSON (1900-tal): (3) Marina motiv, akvarell, signerade Sigurd Johansson samt daterade
-60, -64 och -70, bildyta innanför passepartout ca 12-20x19,5-27 cm
En målning saknar glas
881959
2021-04-11