Fiskbestick, nysilver modell "Olga"
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
FISKBESTICK, 24 dlr, nysilver äldre modell av "Olga" CG Hallberg, 1900-talets början, bestående av 12 fiskknivar, 12 fiskgafflar, i originaletui
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Kuntoraportti
Bruksslitage
881961
Päivämäärä:
2021-03-02