Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
150 EUR
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, ben i lövträ, stoppad och klädd med brunrött skinn, höjd 100 cm, bredd 80 cm, sitthöjd ca 44 cm
En lös kantrem, mIndre revor, bruks och åldersrelaterat slitage
881970
2021-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här