Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

130 EUR

150 EUR

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, ben i lövträ, stoppad och klädd med brunrött skinn, höjd 100 cm, bredd 80 cm, sitthöjd ca 44 cm

En lös kantrem, mIndre revor, bruks och åldersrelaterat slitage

881970

2021-02-27