Olle Baertling färglitografi

Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition,, signerad och numrerad Baertling HC XVII/XXV 1969-74, litografi, tryckmått ca 91x45 cm

Ställvis skrapmärken, ej examinerad ur ram

881971

2021-03-02