BRASSKYDD
Valmis
2021-03-02
881974
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BRASSKYDD, mässing, 1900-talets första hälft, genombruten dekor, längd ca 77 cm
Bruksslitage