Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, tidigt 1800-tal, möjligen Frankrike, senare bemålad under 1800-talet, rygghöjd ca 103, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, äldre förstärkningar vid undersida av sits

881997

2021-03-02