Klubbat för:
64 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
CARL HAMMOUD (född 1976): "Återkastare", signerad och daterad Carl Hammoud a tergo 2003, olja på duk, 145x110 cm
Oramad
882001
2021-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här