Carl Hammoud oljemålning

Carl Hammoud oljemålning
Carl Hammoud oljemålning
Carl Hammoud oljemålning
Carl Hammoud oljemålning
Carl Hammoud oljemålning
Carl Hammoud oljemålning

Klubbat för:

64 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

CARL HAMMOUD (född 1976): "Återkastare", signerad och daterad Carl Hammoud a tergo 2003, olja på duk, 145x110 cm

Oramad

882001

2021-02-26