Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
VÄGGHYLLA, 1960-tal, Troeds, Bjärnum, mahognyfanér., svartmålade metall, hyllplanen 135x25 cm, vägggavlan höjd ca 190 cm
Fanérskador kring hyllplan förekommer, ej monterad
882006
2021-03-02