Peter Freudenthal oljemålning

Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

10 000 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): "Aber Doch", signerad och daterad a tergo Peter Freudenthal 1988, olja på duk, 100x120 cm

882009

2021-02-26