Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, massivt trä i alm, bordsskiva i mahognyfanér, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 76, 46x103 cm

Bruksslitage, sprickor

882013

2021-02-24