Stig Claesson litografi

Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STIG CLAESSON (1928-2008): Stadshuset Stockholm, signerad och daterad Stig Claesson -81, 5/20, färglitografi, tryckmått ca 87x58 cm

Ej examinerad ur ram

882015

2021-03-02