Klubbat för:
560 EUR
300 EUR
ALVAR AALTO, HYLLA, stämplad Aalto Design Artek, 1930/40-tal, lackerad björkfaner, längd 75cm, djup 30 cm, höjd 27,5 cm.
Slitage, små repor
882020
2021-02-27