Alvar Aalto hylla

Alvar Aalto hylla
Alvar Aalto hylla
Alvar Aalto hylla
Alvar Aalto hylla
Alvar Aalto hylla
Alvar Aalto hylla
Alvar Aalto hylla
Alvar Aalto hylla

Klubbat för:

560 EUR

300 EUR

ALVAR AALTO, HYLLA, stämplad Aalto Design Artek, 1930/40-tal, lackerad björkfaner, längd 75cm, djup 30 cm, höjd 27,5 cm.

Slitage, små repor

882020

2021-02-27