Åsa Lindström vas

Åsa Lindström vas
Åsa Lindström vas
Åsa Lindström vas
Åsa Lindström vas
Åsa Lindström vas
Åsa Lindström vas
Åsa Lindström vas
Åsa Lindström vas
Åsa Lindström vas
Åsa Lindström vas

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅSA LINDSTRÖM, vas, keramik, Rörstrand, signerad samt daterad -95, polykrom dekor av ansikten, höjd 53 cm

882027

2021-03-02