Vinschatull 1800-tal England
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VINSCHATULL, 1800-tal, England, inredd med filtade fack, fanerad i mahogny, mässingsbeslag, på lös benställning, höjd med ställning 68, diameter 46, invändigt djup med lock 29 cm, nyckel finns
Skador, lock med fanersläpp, nyckel finns
882030
2021-02-24