John-Erik Franzen litografi

John-Erik Franzen litografi
John-Erik Franzen litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

JOHN-ERIK FRANZEN (född 1942), "Cadillac", signerad JEF, numrerad 9/14, daterade 1995, specialupplaga, litografi, bildstorlek ca 54x65 cm

882038

2021-02-25