Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
JOHN-ERIK FRANZEN (född 1942), "Cadillac", signerad JEF, numrerad 9/14, daterade 1995, specialupplaga, litografi, bildstorlek ca 54x65 cm
882038
2021-02-25