Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
KIKARE, SR Bastys Praha, 1900-talets andra kvartal, märkt "6x30 polni kukátko vz 9/13 ö. 32601", höjd 11 cm.
Slitage, ej funktionstestad.
882039
2021-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här