Kikare SR Bastys

Kikare SR Bastys
Kikare SR Bastys
Kikare SR Bastys
Kikare SR Bastys
Kikare SR Bastys
Kikare SR Bastys

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KIKARE, SR Bastys Praha, 1900-talets andra kvartal, märkt "6x30 polni kukátko vz 9/13 ö. 32601", höjd 11 cm.

Slitage, ej funktionstestad.

882039

2021-03-06