Rembrandt (1606-1669) efter

Rembrandt (1606-1669) efter
Rembrandt (1606-1669) efter
Rembrandt (1606-1669) efter
Rembrandt (1606-1669) efter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REMBRANDT (1606-1669), efter, etsning, signerad i plåten, numrerad 92/250, plåtmått ca 16x10 cm

Ej examinerad ur ram

882042

2021-03-02