John-Erik Franzen litografi
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JOHN-ERIK FRANZEN (född 1942), "Cadillac", signerad JEF, numrerad 9/250, daterade 1995, litografi, bildstorlek ca 54x65 cm
Kuntoraportti
882045
Päivämäärä:
2021-02-25