Matgrupp ek 1900-tal
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, ek, 1900-talets mitt, troligen Danmark, bestående av matbord med 1 iläggsskiva a 67 cm, höjd ca 72, 130x84 cm, 6 stolar, sitthöjd ca 43 cm
Bruksspår, mindre märken, skiva med brännmärke, fläckar förekommer
882048
2021-03-01