Bord 1800-tal allmoge

Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1800-tal, allmoge, furu, höjd 74,5, 163x42,5 cm

Lagningar, åldersrelaterat slitage

882055

2021-02-24