Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1800-tal, allmoge, furu, höjd 74,5, 163x42,5 cm
Lagningar, åldersrelaterat slitage
882055
2021-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här