Jöran Nyberg färglitografi

Jöran Nyberg färglitografi
Jöran Nyberg färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

JÖRAN NYBERG (1937-2012), färglitografi, signerad och numrerad 223/320, somrig landsbygd, bildyta 16x23 cm.

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram.

882064

Päivämäärä:

2021-03-07