Jöran Nyberg färglitografi
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
JÖRAN NYBERG (1937-2012), färglitografi, signerad och numrerad 223/320, somrig landsbygd, bildyta 16x23 cm.
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram.
882064
Päivämäärä:
2021-03-07