Kuverttallrikar 12 st

Kuverttallrikar 12 st
Kuverttallrikar 12 st
Kuverttallrikar 12 st
Kuverttallrikar 12 st
Kuverttallrikar 12 st
Kuverttallrikar 12 st
Kuverttallrikar 12 st
Kuverttallrikar 12 st

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, tenn, 1900-talets andra hälft, mellaneuropa, diameter ca 33 cm

Bruksrepor

882081

2021-02-24