Timo Solin skulptur Women

Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women
Timo Solin skulptur Women

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

TIMO SOLIN (född 1947): Skulptur, "Women", mässing på träsockel, signerad, daterad 89, numrerad 6/6, total höjd ca 28,5 cm

882116

2021-03-02