Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
TIMO SOLIN (född 1947): Skulptur, "Women", mässing på träsockel, signerad, daterad 89, numrerad 6/6, total höjd ca 28,5 cm
882116
2021-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här