Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

SPELBORD, 1900-talets början, bonat trä, gångjärn i mässing, fäll och vridbar skiva, höjd 78, 44x89 cm, utfälld skiva 88x89

Åldersrelaterat slitage

882122

2021-02-25