Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
SPELBORD, 1900-talets början, bonat trä, gångjärn i mässing, fäll och vridbar skiva, höjd 78, 44x89 cm, utfälld skiva 88x89
Åldersrelaterat slitage
882122
2021-02-25