Färglitografi Bram Van Velde

Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRAM VAN VELDE (Holland 1895-1981): Komposition, signerad Bram van Velde, EA, färglitografi, ca 38x28 cm

882123

2021-03-02