Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNE LIDQVIST (1919-1975): Fågel på kvist, akvarell, signerad, 17 x 31,5 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
882125
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här