Arne Lidqvist akvarell

Arne Lidqvist akvarell
Arne Lidqvist akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNE LIDQVIST (1919-1975): Fågel på kvist, akvarell, signerad, 17 x 31,5 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

882125

2021-03-07