Laris Strunke akvarell

Laris Strunke akvarell
Laris Strunke akvarell
Laris Strunke akvarell
Laris Strunke akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARIS STRUNKE, (född 1931): "Figur med cykel", signerad och daterad 1968, akvarell, ca 34x26 cm

882131

2021-02-25