Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
150 EUR
KRISTIAN KROKFORS (född 1952) "gul trädgård", signerad samt daterad -99, serigrafi, 3/40, 63x63 cm
oinramad
882135
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här