Kristian Krokfors serigrafi

Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

150 EUR

KRISTIAN KROKFORS (född 1952) "gul trädgård", signerad samt daterad -99, serigrafi, 3/40, 63x63 cm

oinramad

882135

2021-02-28