Tavla blyerts Albert Johansson

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, monogramsignerad, blyerts, daterad 1974-75, ca 19,5x25 cm

882137

2021-03-02