K-G Nilsson litografier 4 årstiderna

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): (4) "Sommaren", "Våren", "Vintern", "Hösten", 4 årstiderna, signerad, numrerade 92/100, daterade 1982, färglitografier, ca 14x18 cm

882146

2021-03-02